Homepage

                              

Výroba temperačních přístrojů
 
Výroba chladicích přístrojů
 
Výroba topných těles
   
                                                   

TOOL-TEMP AG

Švýcarská firma TOOL-TEMP AG je největším výrobcem termoregulačních přístrojů v Evropě. Už více než 30 let firma vyvíjí a vyrábí temperační přístroje a chladicí přístroje vysoké kvality pro širokou škálu průmyslových odvětví. Kvůli rychle rostoucí poptávce po přístrojích TOOL-TEMP byla firma v minulých letech nucena radikálně zvětšit svoje výrobní kapacity. Roku 2002 byl postaven nový moderní výrobní komplex v Sulgenu.


V současnosti TOOL-TEMP vyrábí ročně přes 9.000 temperačních a chladicích přístrojů zejména pro plastikárenský průmysl, tlakové lití kovů, chemický, farmaceutický, potravinářský, strojírenský průmysl a mnoho jiných odvětví. Poskytujeme komplexní nabídku termoregulačních přístrojů vyráběných sériově i na zakázku, na základě individuálních potřeb zákazníků.


Naše síla vychází zejména z vlastního vývoje a vlastní výroby řady komponent. TOOL-TEMP nepoužívá standardní součástky, které jsou běžně k dostání. Naopak sami vyvíjíme a vyrábíme všechny komponenty, které dokážeme vyrobit v lepší kvalitě a s nižšími náklady. Takto postupujeme při výrobě čerpadel, tepelných výměníků, relé, elektronických regulátorů teploty a mnoha jiných součástek. Naše přístroje jsou neustále vylepšovány a inovovány tak, aby odpovídaly potřebám zákazníků.


Každý z přístrojů TOOL-TEMP je před expedicí prověřen podrobným a všestranným testem, a i díky této přísné výstupní kontrole jsou poruchy našich temperačních a chladicích jednotek výjimečné. Naše přístroje se naopak vyznačují vysokou přesností, spolehlivostí, odolností a velice dlouhou životností, to vše při zachování velmi příznivé ceny.


Výrobní komplex ve švýcarském Sulgenu

TOOL-TEMP CZ

Firma TOOL-TEMP CZ byla založena v polovině roku 2007 a je dceřinou společností švýcarské firmy TOOL-TEMP AG a zároveň výhradním dovozcem temperačních a chladicích přístrojů TOOL-TEMP do ČR a SR.


Temperační přístroje a chladicí přístroje TOOL-TEMP vám nabízejí velice přesné, spolehlivé a zároveň cenově příznivé řešení pro kritické oblasti vaší výroby.

                                                                                                                                                                             

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL